We wtorek wspomnienie św. Szarbela. Nasza Parafia otrzymała relikwie św. Szarbela, dlatego po Mszach św. będzie można ucałować jego relikwie. Święty Szarbel jest wielką tajemnicą dla świata nauki, a dla nas wszystkich czytelnym znakiem wskazującym na istnienie Boga. Od śmierci libańskiego pustelnika minęło 117 lat, a ciało świętego nie ulega procesowi rozpadu. Dzięki Jego wstawiennictwu ciągle dokonują się spektakularne uzdrowienia i nawrócenia.

Wszystkich kierowców i ich rodziny bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystą sumę o godz. 11.00 ku czci św. Krzysztofa w ich intencji, aby uprosić Boże błogosławieństwo oraz łaskę szczęśliwej i bezpiecznej jazdy. Po każdej Mszy św. poświęcenie wszystkich pojazdów samochodowych i motocykli.