13 - 21.04.2024 r.

Sobota 13.04.2024 – dzień powszedni (Róża X i XI)

8.00 I. Za + ks. prob. Henryka Gołka /33 rocz. śm./.

II. Za ++ rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Jadwigę i Józefa Masoń, Martę i Stanisława Czubak, siostrę Marię, braci Gerarda, Józefa i Konrada, szwagrów Józefa, Albina i Jerzego, siostrzeńca Łukasza, bratanka Andrzeja, S.M. Bogusławę Jon, dziadków Molenda, Wojsa, Masoń, Helisz, ks. prob. Wolnika, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Za + matkę Gertrudę Flajszer /pam. ur./, ojca Herberta, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Franciszkę i Jana Burek, Gertrudę, Konrada i Zofię Umlauf, ciocie, wujków, Aleksandrę Nowak, Lillę, Franciszka i Pawła Jaguś, Klarę, Franciszka i Alojzego Flajszer, Pawła Pietrek, Piotra i Andrzeja Mazur, Pawła Radek, Teresę Pawełczyk, Emila Zymela, ks. Damiana Kominka, ks. prob. Gołka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Marii Danysz z okazji 75 rocz. ur.

Niedziela 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Teresę Zgodzaj – ofiarowana od Marii i Teodora Pelka.

11.00 Za parafian.

15.30 Za ++ rodziców Anielę i Mieczysława Jeziorski /pam. ur./, matkę Wandę Konopka, dziadków Konopka, Jon, Mięsok, Jeziorski, ciocie, wujków, kuzynów, rodziców chrzestnych, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 15.04.2024 – dzień powszedni (Róża I M)

7.00 Za ++ dobrodziejów, nauczycieli i katechetów, sąsiadów, koleżanki i kolegów, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za ++ Franciszkę i Jana Hanszla /rocz. śm./, Józefa Hanszla, Czesława, Alfreda, Franciszka, Antoninę Ceglarek, Urbana, Emila, Elżbietę, Jadwigę, Eryka Pietrek, Agnieszkę, Romana, Gintra, Annę, Marka, Roberta Łupierz, Gotfryda Schindler, Zygmunta Drynda, Norberta Pietrek, dziadków Pietrek, Hanszla, pradziadków, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Romana Hanszla, rodziców Ernesta i Marię Mazurek, Teodora i Jadwigę Hanszla, Józefa Wieczorek, Pawła Hanszla, kuzynów, chrzestnych, dziadków z rodzin Mazurek, Kus, Szymański i Hanszla, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 16.04.2024 – dzień powszedni (Róża II M)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 I. Za + ks. Damiana Kominka /11 rocz. śm./.

II. Za ++ rodziców Jadwigę i Gotfryda Molenda, dziadków Gertrudę i Piotra Pietrek, Łucję i Ryszarda Molenda, Henrykę i Jana Mroczek, Jana Kasprzyk, ciocie, wujków, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Środa 17.04.2024 – dzień powszedni (Róża I)

7.00 W intencji Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej.

18.00 BIERZMOWANIE: Do Ducha Świętego w intencji młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania oraz w intencji ich rodzin z prośbą o potrzebne w życiu dary Ducha Świętego.

Czwartek 18.04.2024 – dzień powszedni (Róża II)

7.00 Za ++ Teofila Danysz /42 rocz. śm. i pam. ur./, żonę Matyldę, Barbarę, Franciszka i Stefana Kadłubek, męża Franciszka Danysz, braci z obu stron, szwagrów, dobrodziejów, ++ z rodzin Danysz, Kadłubek, Smol, Sowa, Rzeźniczek, ++ ciocie, wujków, dziadków, kuzynostwo, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za + matkę Marię Neuman /rocz. śm./, ojca Henryka Neuman, ++ dziadków Neuman, Krawczyk, Wieczorek i Rataj, ciocie i wujków, ++ z pokrewieństwa z obu stron, sąsiadów, ++ kapłanów posługujących w naszej parafii oraz dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Pawła Kompała /pam. ur./, Annę i Walentego Kompała, Marię, Wincentego i Józefa Lempke, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 19.04.2024 – III Piątek (Róża III)

15.00 Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00 I. Za ++ dziadków Łucję i Franciszka Pietrek, Gertrudę, Adolfa i Edwarda Kocyba, Gertrudę, Jana i Henryka Wójcik, Martę, Wiktora i Józefa Świerczyński, Lucjana Pietrek, Emanuela Szulc, Krystynę i Wiktora Ledwoń, Dawida Myland, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ks. Dariusza Bienię, ks. Macieja Węglarza i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Pawła Hanszla /pam. ur./.

Sobota 20.04.2024 – dzień powszedni (Róża IV)

8.00 I. Za + męża Emila Burek /rocz. śm./, syna Arkadiusza, rodziców Piotra i Matyldę Sowa, teściów, Piotra Jędruś, Henryka, Annę, Andrzeja i Krystynę Kochanek, Jerzego, Erwina i Floriana Sowa, Joachima Nancka, Leona i Krystynę Tkacz, Marię Kulik i dusze w czyśćcu.

II. Za + Gabriela Gorol /pam. ur./, ++ z rodzin Gorol, Gojowczyk, Pieronkiewicz, Tondyra i Ostafin.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Heleny i Ryszarda Masoń z okazji 50 rocz. ślubu.

Niedziela 21.04.2024 – IV Niedz. Wielkanocna - Uroczystość I Komunii świętej

8.00 Za parafian.

10.30 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.

I. Ku czci Chrystusa Eucharystycznego w intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

II. W intencji rodziców i rodzeństwa, chrzestnych i dziadków.

III. Za ++ z rodzin dzieci przystępujących do I Komunii św.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Bernadety Dziembała z okazji 65 rocz. ur. oraz Jolanty Dziembała z okazji rocznicy urodzin.